PK Sammutinhuolto Oy Salosta – vahvaa paloalan tuntemusta

PK Sammutinhuolto Oy on salolainen sammutinhuoltoyhtiö. Huoltajamme toimivat päivittäin Salosta, Paimiosta, Turusta ja Porista käsin. Tarjoamme vahvaa paloalan tuntemusta asiakkaille Varsinais-Suomessa, Satakunnassa sekä Lohjalla, Raaseporissa ja muualla Uudenmaan alueella. Tulemme huoltamaan sammuttimet luoksesi. Lisäksi myymme sammuttimia, varaosia ja tarvikkeita. Ota yhteyttä!

Yhteystiedot

Tavoitat meidät puhelimitse, sähköpostitse tai täyttämällä oheisen lomakkeen.

PK Sammutinhuolto Oy
  Leppäkorventie 13, 25500 Perniö (postiosoite)
 Sähköyhtiöntie 4, 21530 Paimio

  Eteläväylä 42 B, 28540 Pori

 

Vaihde
010 517 3888

info@pksammutin.fi


Oskar Manelius I Varsinais-Suomi, Uusimaa ja Satakunta

040 900 4069

oskar.manelius@pksammutin.fi


Petri Kallio I Varsinais-Suomi

050 566 8397

petri.kallio@pksammutin.fi

 

Aleksi Tuomi I Varsinais-Suomi

050 356 8256

aleksi.tuomi@pksammutin.fi

 

Arto Schamarin I Satakunta

050 340 8860

arto.schamarin@pksammutin.fi

 

Jouko Kylmälä I Turku

 044 580 0086

 turku@pksammutin.fi


Hannes Aaltonen I Toimitusjohtaja 

050 344 6210

hannes.aaltonen@pksammutin.fi

 

 

Suomen avainlippu -sertifikaatti

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.